Ewentualnie prośba (bleh)

poniedziałek, 3 września 2012

Generalnie mam w sobie niechęć jeśli chodzi o promowanie mojego bloga. Nie jestem przekonana co do tego czy dobrze i ciekawie piszę, a nawet czy piszę poprawnie (w sensie, że po polsku). No ale zgłosiłam Kawałek Cienia do konkursu organizowanego przez portal duże Ka. Nie zdziwiło mnie specjalnie, że wśród finałowej dziesiątki zabrakło mojego bloga, bo zgłosiły się też duuuużo lepsze :) Ale! Jest jeszcze to co widzicie na obrazku po lewej - znaczy możliwość otrzymania nagrody czytelników. Chodzi o to, że do 21 października 2012 r. możecie wysłać maila, w którego tytule umieścicie nazwę bloga, na którego głosujecie (adres: konkursy@duzeka.pl). O. I tyle. I wcale nie musicie głosować na Kawałek Cienia - wybierzcie z listy ten blog, który najbardziej lubicie :)
Share /

6 komentarzy

 1. Przepraszam z góry, jeśli zadam głupie pytanie, ale nie znam się na blogowym świecie. Do konkursu na ebuka należy zgłosić swój blog. Zawsze myślałam, że to jury samo wybiera.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jury wybiera spośród zgłoszonych, bo w sumie trudno, żeby ogarnęli całą blogosferę ;) No i jest jeszcze ta nagroda czytelników, o której napisałam w poście :) (nie słyszałaś, że nie ma głupich pytań? :) )

   Usuń
  2. Fakt nie ma, ale jak się w jakiś sposób tkwi w środowisku (choćby wirtualnym) blogerów to może powinno się takie rzeczy wiedziec. Twoja odpowiedz mnie uspokoiła i nawet nie napiszę dlaczego. Dziwny ze mnie człowiek i mogłoby mnie zmartwic coś co większośc osób szalenie mogłoby ucieszyc :)Trzymam kciuki i pozdrawiam

   Usuń
  3. Dzięki :) I w ogóle to myślałam, że nie odpiszesz już, bo Cię nie ma i gdzieś tam sobie podróżujesz :> A tu o :)

   Usuń
 2. Odpisuję z rzadko, bo jestem w dziurze, gdzie zasięg pojawia się i znika i napisanie jednego komentarza i wysłanie go zajmuje czasem z piętnaście minut, więc wymaga ode mnie wiele samozaparcia i cierpliwości. Czasami mam ochotę rzucic komputerem o ścianę z wściekłości :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tak miewam w pracy ;) Chociaż łącze jest szybkie, to komp działa tragicznie.

   Usuń

Twitter

Instagram

Quaz Bogart idzie w miasto. A ja jak powinnam się ubrać?

Post udostępniony przez Dorota (@schizma9)

© Kawałek Cienia
designed by templatesZoo